logotyp1

haslo

baner seniorzybaner seniorkibaner akademia

 

Kinder+ Sport 2017 za nami...mamy brąz do kolekcji

20170430 095839Zakończyły się wojewódzkie rozgrywki KINDER+Sport w województwie kujawsko-pomorskim. Nasz klub reprezentowało łącznie 7 zespołów w dwóch kategoriach: „dwójkach” i „trójkach”.

 

Dla niektórych były to pierwsze zawody w życiu, a dla innych kolejny sprawdzian swoich umiejętności. Zarówno debiutantki jak i starsze koleżanki spisały się na medal. Każda z dziewcząt pozostawiła swoje serducho na boisku i przysporzyła wiele emocji trenerom i kibicom za co należą się wszystkim podziękowania.

 

 

 

fot. S. Wojciechowski hala OSir świecie1Do finałów wojewódzkich dotarły dwa nasze zespoły – w kategorii „dwójek” podopiecznie Oli Kozłowskiej i w kategorii „trójek” zawodniczki Adriana Bylickiego. Do rywalizacji u najmłodszych dziewcząt stanęły 73 zespoły z naszego województwa, z czego 12 dostało się do finałów. Nasze finalistki - Amelia Czerwińska, Julia Lewandowska 

18289839 1286000594786370_1007684431_o

oraz Emilia Jastrzębska rozegrały łącznie 17 meczy. Ostatecznie dziewczęta mogą się pochwalić 10 lokatą w kujawsko-pomorskim i z wielką nadzieją przystąpić do rywalizacji za rok w tej samej kategorii, bowiem  2 z 3 zawodniczek są młodsze rocznikowo i za rok na pewno powalczą o miejsce na podium.

 

 

 

20170430 102704Ich starsze koleżanki z 5 klasy stanęły do walki razem z 37 innymi zespołami. Od pierwszego etapu zagrały 15 meczy, z czego przegrały jedynie 2 mecze w ścisłym finale, więc zarazem najważniejsze. Niestety od tego roku regulamin rozgrywek został zmieniony i jedynie dwa najlepsze zespoły z województwa jadą na finały Mistrzostw Polski Kinder+Sport, dlatego nasza „trójka” musiała się pocieszyć brązowym medalem i nagrodami za zajęcie      trójki  3 miejsca w województwie. Zuzanna Choła, Paulina Jędrzejczak, Natalia Kęskrawiec  i Gloria Zaworska-Kulczyk zostawiły pot i łzy na parkiecie z czego jesteśmy ogromnie dumni.

„Jest to ogromny sukces dla naszych dziewcząt! Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, piekielnie trudne ostatnie mecze, a stres sięgający zenitu„ – relacjonuje jedna z mam naszych zawodniczek.

 
 
NAJBLIŻSZY MECZ

KS Spartakus Koronowo

-

SBS Bydgoszcz

14.10.2016 godz.21:00

OSTATNI MECZ

KS Koronowo/Hi-Tec

-

KS Spartakus Koronowo

3:2 (25:22, 25:17, 13:25, 16:25, 15:13)

 wizytówka

thumb MAS_LOGO_CMYK_200mm thumb SOS_LOGO_PION_FULL_JPG sponsor 2 sponsor 3 thumb 1245930117Logo MGOSiRm thumb j.waldoch_logo
 

© Copyright 2013 Spartakus Koronowo. Projekt i wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www


Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies