logotyp1

haslo

baner seniorzybaner seniorkibaner akademia

 

Mamy dwa zespoły w finale !!!

zbiorowe trójek9 kwietnia odbył się kolejny etap turnieju minisiatkówki Kinder+Sport dla dziewcząt, który organizowany był w Świeciu. W kategorii dwójek z poprzedniego etapu awansowało 41 drużyn w tym jedna z Koronowa w składzie: Amelia Czerwińska, Julia Lewandowska oraz Emilia Jastrzębska, natomiast w kategorii trójek awansowały 24 drużyny i również jedna nasza drużyna w składzie: Paulina Jędrzejczak, Zuzanna Choła, Natalia Kęskrawiec, Gloria Zaworska – Kulczyk.

 


Dwójki

W tej kategorii drużyny zostały podzielone na 6 grup (5 grup po 7 drużyn, ostatnia grupa 6 drużyn).zbiorowe dwójek Każdy rozgrywał jednego seta do 15pkt. Za wygraną z przeciwnikiem przydzielano 2pkt, przegraną 1pkt, a walkower oznaczał 0pkt. Koronowianki trafiły do grupy C. Niestety pierwszy mecz w wykonaniu dziewczynek był bardzo nerwowy i popełniając wiele błędów musiały pogodzić się z przegraną. Na szczęście porażka nie złamała naszych twardych Spartakusek, a nawet  wzmocniła. W kolejnych starciach nerwy zostały już utrzymane na wodzy i jak widać na poniższych wynikach 4 dwójkinastępne spotkania przebiegły bardzo pomyślnie. Niestety w ostatnim pojedynku Koronowianki musiały uznać wyższość przeciwnika, ale nie przeszkodziło to w utrzymaniu drugiego miejsca w grupie co dało nam awans do finału! Trenerką drużyny jest Ola Kozłowska.
Koronowo – Aleksandria II   9:15

Koronowo – Stal Grudziądz I 15:12

Koronowo – Działyń I  15:9

Koronowo – Lęgbąd I 15:8

Koronowo – Koset I  15:7

Koronowo – Lniano 5:15

 


Trójki

trójkiDo półfinału wojewódzkiego w kategorii „trójek” trafiły 24 zespoły , które zostały podzielone na 4 grupy po 6 zespołów. Przeciwniczkami naszych dziewcząt w grupie były następujące ekipy : Budowlani Toruń, Joker Świecie, Sokół Mogilno, UKS Czwórka Włocławek oraz WTS Włocławek. Nasze zawodniczki nie pozostawiły żadnych złudzeń komu należy się finał wojewódzki, wygrywając bardzo przekonująco wszystkie swoje spotkania grupowe i awansując po raz kolejny do najlepszej ósemki w województwie. Trenerem zwycięskiego teamu jest Adrian Bylicki.

 
 
NAJBLIŻSZY MECZ

KS Spartakus Koronowo

-

SBS Bydgoszcz

14.10.2016 godz.21:00

OSTATNI MECZ

KS Koronowo/Hi-Tec

-

KS Spartakus Koronowo

3:2 (25:22, 25:17, 13:25, 16:25, 15:13)

 wizytówka

thumb MAS_LOGO_CMYK_200mm thumb SOS_LOGO_PION_FULL_JPG sponsor 2 sponsor 3 thumb 1245930117Logo MGOSiRm thumb j.waldoch_logo
 

© Copyright 2013 Spartakus Koronowo. Projekt i wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www


Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies