logotyp1

haslo

baner seniorzybaner seniorkibaner akademia

Młodziczki zwyciężają na inaugurację

14796100 1136948739685705_471984686_oW minioną sobotę na hali widowiskowo – sportowej w Koronowie swój debiut w lidze wojewódzkiej młodziczek zanotowały dziewczęta ze Spartakusa wraz ze swoim  trenerem Adrianem Bylickim. Był to bardzo udany debiut ! W swoim pierwszym meczu zawodniczki naszego klubu uporały się z zespołem  TS Koset Grudziądz wygrywając  2:1 (17:25, 26:24, 16:14).

Już pierwsze akcje meczu zwiastowały, że będą to bardzo zacięte zawody. W pierwszym secie dziewczęta realizowały wszystkie

DSC00259założenia polecone przez trenera, niestety w końcowej fazie pierwszej partii gospodynie straciły koncentracje w odbiorze co skutkowało przegraniem pierwszego seta. Druga partia to już od początku do końca walka punkt za punkt, z której obronną ręką wyszły nasze zawodniczki. Aby rozstrzygnąć losy spotkania potrzebny był tie break, którego fenomenalnie rozpoczęły nasze dziewczęta  wychodząc na prowadzenie  5:0. Wydawało się, że wynik jest pod kontrolą, ale wtedy do głosu doszły przeciwniczki, które zaczęły gonić skutecznie wynik. Nasze dziewczęta zachowały jednak zimną krew i nie dały sobie wyrwać zwycięstwa kończąc spotkanie asem serwisowym.

DSC00292

KS Spartakus Koronowo reprezentowały: Zuzanna Choła, Paulina Jędrzejczak, Agata Jasionowicz, Wiktoria Eszer, Natalia Kamińska, Natalia Kęskrawiec, Marcelina Masełkowska, Kaja Pantkowska, Julia Zadrożna, Zuzanna Zarębska, Gloria Zaworska-Kulczyk.